Leczenie?

Leczenie?

Postprzez Minnie » So lut 15, 2020 18:01

Witam, zwracam się do Was z pewnym pytaniem - jak sobie radzicie z dużym stresem? Są jakieś sposoby by się wyciszyc? WIem ze niekiedy dlugotrwaly stres moze prowadzic do depresji.Wtedy to już specjalista musi pomóc. Znam taki ośrodek Medox http://medox.org.pl/ Tam leczą depresję i schizofrenię oraz uzależnienia różnego rodzaju. Pracują tam bardzo dobrzy klinicyści z wieloletnim doświadczeniem .Na pewno będą umieli pomóc w kazdej takiej ptorzebie
Minnie
 

Postprzez » So lut 15, 2020 18:01

 

Re: Leczenie?

Postprzez Basienia » So maja 23, 2020 08:02

Jeśli chodzi o leczenie zdrowia to leczę sie prywatnie w przychodni Nasz Lekarz. Nie muszę czekać na wizytę . Teraz tylko jest inaczej z powodu epidemii, trzeba najpierw zadzwonić a jak już mamy wizytę to oni zadzwonią co dalej robic. Jest tam mnóstwo specjalistów. Gdyby trzeba było iśc do jakiegoś to tam mam wszystkich pod ręką to bardzo duże udogodnienie.
Basienia
 
Posty: 60
Dołączył(a): Cz lut 22, 2018 18:35

Re: Leczenie?

Postprzez dotti99 » Pt sie 25, 2023 22:53

Widzę, że koleżanka coś wspomina o problemie ze stresem... Powiem wam, że to jest taki temat tabu, ponieważ teraz większość z nas żyje w stresie, nerwach itd. Ale wiecie co ja słyszałam, że super sprawdza się alpakoterapia (tutaj https://lesnyzakatek.org/alpakoterapia macie szczegóły). Sama właśnie planuję na coś takiego się zapisać, bo jestem ciekawa efektów. Ponoć te zwierzęta niesamowicie koją nerwy i ogólnie korzystnie wpływają nawet na nasze zdrowie.
dotti99
 

Re: Leczenie?

Postprzez maksiaa » Wt mar 05, 2024 17:47

Owszem - jak coś nas nurtuje, to warto wybrać się do lekarza, aby omówić to ze specjalistom. A w kolejce do lekarza nie trzeba, aż tak długo czekać. Wystarczy pilnować też terminów wcześniejszych, poprosić o piorytet. Teraz w ogóle jest taka akcja, która nakłania ludzi o informowania lekarzy o rezygnacji z konsultacji/ wizyty.
maksiaa
 

Postprzez » Wt mar 05, 2024 17:47

 


Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron