własny biznes

Re: własny biznes

Postprzez petuniaa » Pt kwi 28, 2023 10:42

Na pewno warto byłoby również porozmawiać o wyposażeniu firmy... Czy przykładowo orientujecie się gdzie warto kupić wyposażenie gastronomiczne lub sklepowe? Ja właśnie znalazłam firmę https://cws.com.pl/k,239,bary-salatkowe.html - której oferta może was zainteresować, możecie im się przyjrzeć. To nic nie kosztuje, a może znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.
petuniaa
 

Postprzez » Pt kwi 28, 2023 10:42

 

Re: własny biznes

Postprzez Callaa88 » Cz maja 04, 2023 14:27

Dzisiaj nie idzie też funkcjonować bez dobrych rozwiązań technologicznych.... No bo czy wyobrażacie sobie chociażby pracę bez internetu??? Nie bardzo. Warto jednak postawić w tym kierunku na coś bezpiecznego... Na coś co sprawi, że transmisja w sieci będzie odpowiednio ochroniona przed włamaniami i innymi incydentami.
Callaa88
 

Re: własny biznes

Postprzez iness89 » Pt maja 26, 2023 15:39

Taka jest prawda, że otwierając biznes o wiele aspektów trzeba zadbać, trzeba wiele rzeczy załatwić itd. Ale jest to wszystko warto "świeczki". Jak chodzi o takie aspekty, jak biura na wynajem poznań to z tego co dowiedziałam się ostatnio u firmy LUVENA S.A można znaleźć bardzo korzystne propozycje, możecie sobie sprawdzić.
iness89
 

Re: własny biznes

Postprzez renataa » Wt maja 30, 2023 11:23

A mnie interesują projekty konstrukcji stalowych poznań, ponieważ chciałabym u siebie postawić halę produkcyjną - dlatego szukam kogoś profesjonalnego i niezawodnego. Czy możecie mi kogoś sprawdzonego polecić? Bo w sieci przykładowo znalazłam firmę K2 Projekt i zastanawiam się nad tym czy właśnie do nich się nie zgłosić? Co wy na to?
renataa
 

Re: własny biznes

Postprzez pinka » Wt lip 04, 2023 13:55

Ja to sprawdzam podatek w szwecji , bo chcę tu odpowiednio biznes otworzyć i jestem w kropce, bo bez tego nie będzie mi się układało w całość. A chcę jednak zadziałać i na pewno nie będę się poddawać. Niemniej jednak podatek w szwecji muszę sprawdzić. Wiecie coś
pinka
 

Re: własny biznes

Postprzez kama88 » Śr sie 02, 2023 22:52

A co myślicie o otwarciu punktu gastronomicznego??? Bo ja przykładowo zastanawiam się czy nie otworzyć tego biznes u siebie w miejscowości... Ostatnio doszłam do wniosku, że w sumie przydałaby się dobra restauracja - ale chętnie poznam wasze opinie. A tutaj https://www.gastromania.cz/hrnce-na-mleko.html nawet znalazłam już doskonały sprzęty, jeszcze tylko lokal trzeba byłoby poszukać.
kama88
 

Re: własny biznes

Postprzez pelaa » Pn sie 14, 2023 14:33

A czy ktoś z was prowadzi przykładowo sklep internetowy? Czy możecie mi napisać na co powinnam na początku zwrócić uwagę? Tak pytam, ponieważ sama zastanawiam się nad tą opcją. Chociażby już powoli zaczęłam się interesować różnymi usprawnieniami, czy przykładowo apple pay w magento to takie nowoczesne i niezawodne rozwiązanie.
pelaa
 

Re: własny biznes

Postprzez dominik » So sie 26, 2023 11:17

No tak - odpowiednie wyposażenie , to ważna sprawa. Jak chodzi o mnie to właśnie w planach mam teraz tutaj https://hplsystem.pl/produkt/szafki-fitness/ kupić szafki fitness, bo przydadzą mi się takie do mojego klubu. A widzę, że tam firma ma i estetyczne, i solidne wyroby, także super.
dominik
 

Re: własny biznes

Postprzez ulkaa » Cz wrz 14, 2023 03:34

Wiecie w biznesie też są ważne narzędzia pracy (oczywiście zależy od typu branży). Jak chodzi o budowlankę, przemysł, to przykładowo też mogą się przydać wam takie kleje, jakie proponuje chociażby https://ataszek.pl . Także na pewno warto rzucić tam okiem... Oprócz tego macie tam nawet niezłe spawarki, zgrzewarki.
ulkaa
 

Re: własny biznes

Postprzez olkaa » Wt paź 17, 2023 01:52

Dzisiaj często buduje się również swoje laboratoria, aby prowadzić różne badania, który do produkcji też się przydają. Jak chodzi więc o odczynnik chemiczne, typu eter naftowy, jak i wszelkie inne laboratoryjne artykyły, to powiem wam, że całkiem niezłe oferty ma firma Argenta - możecie im się przyjrzeć.
olkaa
 

Postprzez » Wt paź 17, 2023 01:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kariera i praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron