własny biznes

Re: własny biznes

Postprzez Werima » Wt cze 30, 2020 10:53

ale dobrze jest taki biznes wypromować, przynajmniej tak myślę ...
Werima
 

Postprzez » Wt cze 30, 2020 10:53

 

Re: własny biznes

Postprzez Katarzyna 3!! » Wt cze 30, 2020 10:56

Dokładnie tak taki marketing bardzo może pomóc. Mój brat gdy załozył swoja firmą to podpisał umowę z agencją marketingową http://amplifying.pl/ Bardzo fajni ludzie, otwarci na wszelkie sugestie. Potrafią zrobić doskonala kampanię, dzięki czemu pozyskamy nowych klientów, dziś to aby zaistnieć w sieci jest bardzo istotne.
Katarzyna 3!!
 

Re: własny biznes

Postprzez klawi » Pt lip 17, 2020 14:44

Zakładając własną firmę ważne jest dobre poznanie branży, w której chcemy działać od podszewki. Odpowiednie zarządzanie firmą jest kluczowe jeśli chcemy przetrwać na rynku. Odpowiednio działające kadry czy też obsługa kadrowo-płacowa mają duży wpływ na funkcjonowanie firmy, dlatego trzeba zwracać dużą uwagę na jak to robimy
klawi
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 09:34

Re: własny biznes

Postprzez olivia » Cz gru 31, 2020 06:48

Na pewno co niektórych z was też zainteresuje magazynowanie http://ejko.com.pl/ . Jest to firma rzetelna i profesjonalna w pełnym calu. Dzięki nim możecie przechowywać swój towar na bezpiecznej przestrzeni. Nawet możecie przeprowadzić różne działania z nimi takie, jak: rozładunek, przepakowanie, metkowanie, czy etykietowanie.
olivia
 

Re: własny biznes

Postprzez dżejzi » Pn sty 25, 2021 12:40

Ja też postawiłam wszystko na jedną kartę i otwieram restaurację. Tak jeszcze teraz sprawdzałam co będzie mi brakować i chyba wiem...Zakupię jeszcze bufet gastronomiczny , a tak to wszystko już miałabym. Zatrudnię personel i można działać.
dżejzi
 

Re: własny biznes

Postprzez jagoda8 » So sty 30, 2021 20:23

To naprawdę niezwykłe, jak wiele dzisiaj mamy usprawnień i z całą pewnością warto z nich skorzystać. Chociażby elektroniczny obieg faktur kosztowych to zdecydowanie hit. Ta cała papierkowa wersja to zawsze mnie męczyła, a teraz wysyłam wszystko zdalnie. Jest to niezwykły komfort.
jagoda8
 

Re: własny biznes

Postprzez kajusia89 » Pn lut 01, 2021 11:28

Wszystko zależy też od tego jaką firmę prowadzicie... Jak przykładowo firmę produkcyjną, robicie obróbkę na metalach, to przyda wam się konkretny sprzęt. Na stronie https://martexcnc.pl/ znajdziecie niezawodne polskie maszyny cnc . Możecie sobie sprawdzić w razie czego.
kajusia89
 

Re: własny biznes

Postprzez xsara » Śr mar 10, 2021 06:45

Biznes, biznesem- bo tutaj macie szerokie pole do popisu. Dzisiaj macie wiele możliwości... Ale sztuką jest się efektywnie wbić na ten szalony rynek. A jak to zrobić? Wyłącznie poprzez skuteczną reklamę. Na pewno warto utworzyć sobie stronę firmową i postawić na pozycjonowanie Lublin . W końcu sporo jest internatów i tutaj największe są poszukiwania różnych produktów etc.
xsara
 

Re: własny biznes

Postprzez iriss » Wt kwi 13, 2021 16:09

Właśnie też zastanawiam się nad otwarciem swojego biznesu. W szczególności interesuje mnie sklep Magento , ale czy warto? Czy według was warto otworzyć swój sklep internetowy? Czy ktoś z was może prowadzi taki biznes? Jesteście zadowoleni?
iriss
 

Re: własny biznes

Postprzez mulanka » Pn maja 03, 2021 20:34

A co powiecie na outsourcing personalny? Czy warto na coś takiego się zdecydować? Pytam, ponieważ chciałabym usprawnić teraz swoją firmę i zastanawiam się czy nie zatrudnić dodatkowych pracowników do poszczególnych prac. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie będzie wygodne.
mulanka
 

Postprzez » Pn maja 03, 2021 20:34

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kariera i praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron